Online Destek Hattı
 
 


 

 

İran İksiri Kulanımı:

Sabah ve akşam olmak üzere 1 bardak süte yada meyve suyuna sadece 1 çay kaşığı katılarak içilmektedir. Mucize iksirden tat yada koku almazsınız. Sanki sadece süt yada meyve suyu içmiş gibi olursunuz. Sütle alındığında sadece ağızda hindistan cevizi kırıntısı alınmış hissi verebilir, meyve suyu ile alındığında ise hiçbir koku yada tat almazsınız. iran iksirinin 1 kutusu 1 aylık kullanım içindir.

İran İksirinin Etkisi: Mucize İran İksiri kullanmaya başladıktan itibaren ilk günden başlamak üzere müthiş bir şekilde açlık hissedeceksiniz ve normalin 2-3 katı yemeye başlayacaksınız. Yediğiniz herşeyden olağanüstü zevk alacaksınız. Birşeyler yemek

sizin için zevke dönüşecek. Tabağınızda asla yemek bırakmayacaksınız ve bunu zevkle yapacaksınız. Kilo almaya başlayacaksınız, Enerjiniz aratacak ve dünyaya daha pozitif bakacaksınız. Ve 1 ay sonunda 8-12 kilo alırsınız.
Yan Etkileri: Miğde Bulantısı,Baş Dönmesi ve kan şekerinde yükseklik yada düşüşlük gibi yan etkiler görülebilir. Belirtiğimiz yan etkiler dışında başka bir yan etki görüldüğü taktirde önce doktorunuza sonra diğer müşterilerimizi bilgilendirmek için bizi haberdar ediniz.